První zkušenosti s PPC reklamou jsem získal ještě na vysoké škole. Později jsem pracoval pro klienty z různých odvětví v marketingové agentuře v Praze. Specializuji se na PPC kampaně v Google Ads (AdWords) a Seznam Sklik na českém a slovenském trhu. Jsem certifikovaný Google Partner.

Proč spolupracovat se mnou?

zakládám si na transparentnosti spolupráce a individuálním přístupu,

reklamní účty jsou jen vaše, máte k ním kdykoliv přístup a zůstávají Vám i po ukončení spolupráce

k dispozici máte automatizovaný denně aktualizovaný report výkonnosti vašich kampaní,

zajímám se o různé oblasti online marketingu, ale specializuji se jen na PPC reklamy.

Jak pracuji?

Úvodní konzultace

Na začátku spolupráce si společně probereme, co byste rádi prostřednictvím PPC kampaní dosáhli, jaká jsou Vaše očekávání a možnosti. Cílem je co nejlépe pochopit Váš byznys a získat co nejdetailnější zadání k přípravě cenové nabídky.

Návrh řešení

Po úvodní konzultaci připravím stručný návrh kampaní spolu s cenovou nabídkou. Pokud budete s návrhem souhlasit, zašlu Vám zálohovou fakturu. Po její úhradě začnu pracovat na kampaních, založím reklamní účty. Během celé spolupráce i po jejím případném ukončení máte plný přístup ke svým reklamním účtům.

Cílení kampaní

Když si potvrdíme cílení kampaní, pustím se do přípravy samotných reklam. Opět, tak jako v případě cílení i reklamy Vám před spuštěním pošlu na odsouhlasení. Následně kampaně spustím.

Příprava reklam a spuštění kampaní

Když si potvrdíme cílení kampaní, pustím se do přípravy samotných reklam. Opět, tak jako v případě cílení i reklamy Vám před spuštěním pošlu na odsouhlasení. Následně kampaně spustím.

Optimalizace a reporting

Spuštěním kampaní to však nekončí. Právě naopak, o kampaně se neustále starám, upravuji, rozšiřuji, doplňuji je, implementuji novinky. Jsme v neustálém kontaktu a kampaně přizpůsobujeme aktuálním produktům, které prodáváte nebo, nabízeným službám. Jednou měsíčně Vám zašlu report výsledků spolu s fakturou.

Rádi byste se mnou spolupracovali?