Prvé skúsenosti s PPC reklamou som získal ešte na vysokej škole. Neskôr som pracoval pre klientov z rôznych odvetví v marketingovej agentúre v Prahe. Špecializujem sa na PPC kampane v Google Ads (AdWords) a Seznam Sklik na českom a slovenskom trhu. Som certifikovaný Google Partner

Prečo spolupracovať so mnou?

zakladám si na transparentnosti spolupráce a individuálnom prístupe,

reklamné účty sú len vaše, máte k ním kedykoľvek prístupostávajú Vám aj po ukončení spolupráce

k dispozícii máte automatizovaný denne aktualizovaný report výkonnosti vašich kampaní,

zaujímam sa o rôzne oblasti online marketingu, no špecializujem sa len na PPC reklamy.

Ako pracujem?

Úvodná konzultácia

Na začiatku spolupráce si spoločne preberieme, čo by ste radi prostredníctvom PPC kampaní dosiahli, aké sú Vaše očakávania a možnosti. Cieľom je čo najlepšie pochopiť Váš biznis a získať čo najdetailnejšie zadanie na prípravu cenovej ponuky.

Návrh riešenia

Po úvodnej konzultácii pripravím stručný návrh kampaní spolu s cenovou ponukou. Pokiaľ budete s návrhom súhlasiť, zašlem Vám zálohovú faktúru. Po jej úhrade začnem pracovať na kampaniach, založím reklamné účty. Počas celej spolupráce a aj po jej prípadnom ukončení máte plný prístup ku svojim reklamným účtom.

Cielenie

Ako prvé Vám pošlem na schválenie konkrétne cielenie kampaní (napr. kľúčové slová v prípade kampaní vo vyhľadávaní). Jednotlivé zacielenia si spoločne prejdeme a odsúhlasíme. Mojim cieľom je aby ste mali o kampaniach vždy čo najlepší prehľad.

Príprava reklám a spustenie kampaní

Keď si potvrdíme cielenie kampaní, pustím sa do prípravy samotných reklám. Opäť, tak, ako v prípade cielenia, aj reklamy Vám pred spustením pošlem na odsúhlasenie. Následne kampane spustím.

Optimalizácia a reporting

Spustením kampaní to však nekončí. Práve naopak, o kampane sa neustále starám, upravujem, rozširujem, dopĺňam ich, implementujem novinky. Sme v neustálom kontakte a kampane prispôsobujeme aktuálnym produktom, ktoré predávate alebo ponúkaným službám. Raz mesačne Vám zašlem report výsledkov spolu s faktúrou.

Radi by ste so mnou spolupracovali?